DigiCert DV OV EV сертифікати для сайту для Wi-Fi и IoT для підпису кода та документів Україна
малий логотип Веб Траст УкраїнаVIPSSLCODEPDFEMAILWI-FIDigiCertКонтакти

Наступного разу, коли у вас з'явиться питання «Чи потрібен мені сертифікат SSL?»
замініть його на питання

«Який сертифікат SSL задовольняє мої вимоги?»

Купити Сертифікати ( 8 шт.) Ціна грн. рік
cert Code: D-OV cert Level: OV FQDN
id410 DigiCert Standard SSL
9 860 грн.1
cert Code: D-OV-SAN-2 cert Level: OV SAN-2
іконка щоб подивитися ціни для додаткових SAN
Цены для дополнительных SAN
1 рік - 6 090 грн.
2 роки - 0 грн.

id410s2 DigiCert Multi-Domain SSL SAN-2
18 850 грн.1
cert Code: D-OV-SAN-5 cert Level: OV SAN-5
іконка щоб подивитися ціни для додаткових SAN
Цены для дополнительных SAN
1 рік - 6 090 грн.
2 роки - 0 грн.

id410s5 DigiCert Multi-Domain SSL SAN-5
34 800 грн.1
cert Code: D-OV-SAN-WC cert Level: OV WC
іконка щоб подивитися ціни для додаткових SAN
Цены для дополнительных SAN
1 рік - 29 000 грн.
2 роки - 0 грн.

id410sw DigiCert SSL SAN Wildcard
37 700 грн.1
cert Code: D-OV-WC cert Level: OV WC
id410w DigiCert Wildcard SSL
29 928 грн.1
cert Code: D-EV cert Level: EV FQDN
id420 DigiCert EV SSL
18 850 грн.1
cert Code: D-EV-SAN-2 cert Level: EV SAN-2
іконка щоб подивитися ціни для додаткових SAN
Цены для дополнительных SAN
1 рік - 7 540 грн.
2 роки - 0 грн.

id420s2 DigiCert EV Multi-Domain SSL SAN-2
23 548 грн.1
cert Code: D-EV-SAN-5 cert Level: EV SAN-5
іконка щоб подивитися ціни для додаткових SAN
Цены для дополнительных SAN
1 рік - 7 540 грн.
2 роки - 0 грн.

id420s5 DigiCert EV Multi-Domain SSL SAN-5
44 950 грн.1

SSL захищає ваші дані за допомогою «Шифрування»
Що стосується частини шифрування, то сертифікат SSL / TLS захищає дані в дорозі. Це означає, що будь-яка інформація, яку ви відправляєте / отримуєте на веб-сайті з підтримкою SSL (HTTPS) може бути перехоплена, але не може бути розшифрована. Всі сертифікати сімейства DigiCert SSL забезпечують надійне 256-бітове шифрування, яке не може бути зламано найшвидшим суперкомп'ютером у світі за тисячі років.

У SSL сертифікатів є «Індикатори довіри »або Друк довіри, або Site Seal
Припустимо, ви тільки що встановили SSL-сертифікат на свій сайт. Як ви збираєтеся інформувати своїх відвідувачів про те, що сайт дійсно належить вам? Ви можете надати деякі докази у вигляді індикатора. Сертифікат SSL також подбає про це. Після установки вашого сертифіката ССЛ ваш сайт, він оснащений написами довіри, які ручатся за вашу легітимність і дозволяють користувачам дізнатися про це. Характер цих індикаторів залежить від класу і бренду придбаного сертифіката. Якщо ви хочете відобразити назву своєї компанії в зеленій адресному рядку з високим попитом, ви повинні придбати сертифікат SSL з розширеною перевіркою (EV) .ви повинні показати, що у вас є сертифікат - Це питання «довіри», Ще одна річ полягає в тому, що багато організацій і люди схильні думати, що SSL необхідний тільки в тому випадку, якщо ви хочете виконувати фінансові транзакції на своєму веб-сайті. Це помилкова думка, навіть якщо у вас немає цього, вам потрібен SSL. Це пов'язано з тим, що всі провідні браузери, включаючи Chrome, Firefox, IE, Safari, почали відзначати сайти без HTTPS як «небезпечні», який користувачі не можуть ігнорувати. Це може зашкодить вашій репутації в Інтернеті. Таким чином, SSL-сертифікат дозволяє користувачеві / відвідувачу відчувати себе впевнено на вашому веб-сайті та підвищує його / її онлайн-досвід.

SSL - це акула для всіх «фішок»
Через фішинг злочинець створює веб-сайт, який виглядає як справжній веб-сайт, щоб обдурити користувачів в наданні їх конфіденційної інформації і, можливо, грошей. Якщо ви використовуєте SSL сертифікат, шахрайство з фішингом малоймовірно, оскільки процес отримання сертифікату SSL включає в себе процес перевірки, тільки законні, справжні люди / організації можуть його (сертифікат) отримати. В результаті користувачі зможуть відрізнити реальний і підроблений сайт, а про фішинг можна забути (майже;)

Якщо ви «Чи приймаєте платежі в режимі онлайн», ви ПОВИННІ використовувати SSL
Рада зі стандартів безпеки платіжних карт, до складу якого входять найбільші брендові бренди в світі, зробив використання SSL обов'язковим для всіх продавців, які приймають онлайн-платежі. Якщо ви цього не зробите, ви можете зіткнутися з серйозними проблемами. Ось чому SSL є абсолютною необхідністю, якщо ви приймаєте онлайн-платежі.

Сертифікат SSL допомагає вам генерувати «Більше доходів»
Численні дослідження показують чіткий взаємозв'язок між рівнями довіри клієнтів і наявністю SSL сертифікату на сайті. Просто запитайте себе, чи віддаєте перевагу ви купувати з безпечного сайту або небезпечного? Якщо ви перебуваєте в хорошому або поганому настрої або в будь-якому іншому настрої, ви завжди обираєте перше. В кінцевому підсумку це призводить до збільшення коефіцієнта конверсії та збільшення доходів.

Якщо ви дбаєте про свої «Рейтинги Google», ви повинні бути на HTTPS
У вас є веб-сайт, і ви хочете, щоб він був на перших сторінках пошукових систем. Всі цього хочуть, і в цьому немає нічого поганого. Більшість трафіку надходить безпосередньо з результатів пошукової системи, і ви можете бачити цей трафік. Сертифікати SSL / TLS допомагають вам у ранжируванні вашого сайту? У 2014 році Google, безперечний лідер пошукових систем, заявив, що він буде віддавати перевагу сайту HTTPS як частину своєї місії щодо шифрування всієї мережі.

Підсумкове зауваження:
Наступного разу, коли постане питання «Чи потрібен мені сертифікат SSL?»
Змініть це питання на інше питання

«Який сертифікат SSL мені потрібен?»