Про компанію DigiCert DV OV EV сертифікати для сайтудля Wi-Fi и IoT для підпису кода та документів Україна
малий логотип Веб Траст УкраїнаVIPSSLCODEPDFEMAILDigiCertКонтакти

Роль компанії DigiCert для забезпечення безпеки в інтернет

У перші дні Всесвітньої павутини індустрія визнала необхідність надійної автентичної ідентифікації в Інтернеті і працювала разом, щоб виробляти сертифікати SSL і виводити їх на ринок. Ключовими агентами в цьому були Netscape, Microsoft і Verisign. Завдяки відкритості, співпраці і взаємній повазі ці компанії створили інфраструктурну парадигму, яка продовжує існувати понад двадцять років по тому.

З перших днів свого існування DigiCert продемонструвала свою прихильність найкращим технологіям. Мало того, що його рішення і платформи постійно відповідали відомим передовим практикам того часу, але DigiCert сам по собі є ключовим фактором у розвитку технологій в просторі PKI.

Ось деякі з областей, де DigiCert бере активну участь і використовує кращі в своєму класі технології:

Крім створення важливих технічних нововведень, необхідних для мінливих варіантів використання в світі, DigiCert активно бере участь в співтоваристві лідерів ідей в області технологій і бізнес-процесів, які визначають, як працюють сумісні моделі онлайн-довіри. DigiCert бере участь в ряді окремих асоціацій, форумів і конференцій, на яких ІТ-фахівці аналізують майбутнє цифрових сертифікатів і систем, які вони надають. Незалежно від того, чи є це Радою безпеки CA (CA Security Council), Форумом бездротових інновацій (Wireless Innovation Forum) або конференцією в області безпеки (Наприклад, Black Hat, Ignite або HIMSS), DigiCert активно ділиться своїм досвідом, щоб прийти до рішень, щоб зробити світ онлайн безпечним.